Oferta

Z.I.E to nowoczesna firma branży klimatyzacyjnej świadcząca najwyższej jakości usługi związane z profesjonalnym doborem odpowiednich klimatyzatorów, wykonuje projekty instalacji klimatyzacyjnych, montaż klimatyzacji na terenie województwa podkarpackiego głównie miast takich jak: Mielec, Rzeszów, Kolbuszowa oraz okolice.

Działania firmy klimatyzacyjnej skierowane są głównie na: dobór mocy chłodniczej klimatyzacji projekt instalacji klimatyzacyjnej montaż klimatyzatorów przegląd serwisowy gwarancyjny oraz pogwarancyjny naprawa istniejących instalacji oraz urządzeń demontaż niesprawnych instalacji klimatyzacyjnych.

Klimatyzacja oferowana przez Z.I.E. to najwyższej klasy urządzenia energooszczędne z kilkuletnią gwarancją takich marek jak Sinclair, Fujitsu, LG, AUX, Panasonic w różnych kombinacjach i wariantach: Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dotyczącą montażu klimatyzatorów, szczegółowa wycena możliwa jest po obejrzeniu obiektu która jest całkowicie bezpłatna i nie zobowiązująca w żaden sposób.

Copyright by www.klimatyzacja-mielec.plrescold.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.